Dziś, po 37 latach pracy w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika,  Pani Dyrektor Elżbieta Kaszlikowska odchodzi na emeryturę.

25 czerwca, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, Panią Dyrektor żegnali  uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły.

Długoletnia praca, całe życie zawodowe Pani Dyrektor, to nasza szkoła. Praca traktowana jako misja a zarazem powołanie. Nacechowana charyzmą, wymagająca wiedzy, rozwagi, umiejętności, zdecydowania, odpowiedzialności.

Pasja, z jaką Pani Dyrektor  wykonywała zawód jest wzorem dla nauczycieli. Pokazała nam Pani, że aby pracę kochać, trzeba bezgraniczne i bezwarunkowo się jej poświęcić.

Przez 37 lat swojej pracy, jako nauczyciel  i dyrektor, zapisała Pani w historii naszej szkoły najbardziej wartościowe karty.

Składamy Pani Dyrektor serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę, za olbrzymie  serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, za  otwartość na nowe, wspólne pomysły, za  troskę o sprawy naszej szkoły.

Dziękujemy za każde ciepłe słowo, życiową mądrość, otwarte serce i Pani serdeczność.

Będzie pani zawsze dla nas wzorem owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy.

Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, żeby znalazła Pani czas dla siebie, czas  na odpoczynek, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Dziękujemy !

Nauczyciele i pracownicy szkoły.