Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół im Mikołaja Kopernika w Bełżycach!

   Dzisiaj koniec roku szkolnego 2019/2020, który przejdzie do historii jako wyjątkowy i naznaczony piętnem wielu ludzkich tragedii. Nikt się nie spodziewał,że spadnie na świat pandemia i zatrzyma nas w domach.

     Rozpoczynaliście ten rok szkolny typowo: w klasach, z wychowawcami, koleżankami i kolegami, a kończycie go inaczej niż wszystkie poprzednie roczniki. Spotykaliśmy się z Wami przez ostatnie miesiące w świecie wirtualnym, co było dla nas zupełnie nowym doświadczeniem, z którego zdaliśmy egzamin jako społeczność szkolna.

Przed Wami zasłużone wakacje! Życzę Wam, abyście spędzili je w zdrowiu, spokoju i radości. Mam również nadzieję, że od września będziemy cieszyć się Waszą obecnością w murach naszej szkoły.

Elżbieta Kaszlikowska
Dyrektor ZS im. M. Kopernika