Zbiórka karmy i wyjazd do schroniska

W dniach 20-27.09 odbywała się zbiórka karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Puławach. W czwartek- 28.09 grupa wolontariuszy pojechała na miejsce, aby przekazać zebrane dary. Wolontariusze mieli również okazję wybrać się na spacer z niektórymi podopiecznymi schroniska. Radość i wdzięczność zwierzaków były nie do opisania, dlatego dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia akcji. Już wkrótce udostępnimy ranking najbardziej zaangażowanych klas. Będzie on zawierał informacje ile darów zabrały poszczególne klasy Zespołu Szkół. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie i udział w tej zbiórce i zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnej. Więcej informacji na plakatach rozwieszonych w budynkach szkoły i w szkolnych mediach.