Szanowni Państwo Cukiernia Sowa serdecznie zaprasza Państwa Szkołę do wspólnego przedsięwzięcia, a przede wszystkim uczniów ostatnich klas kształcenia w zawodach cukiernik, piekarz i technik usług gastronomicznych oraz nauczycieli do wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu pt. „Cukiernik – zawód z pasją i przyszłością” na którym pokażemy jak wygląda praca w Cukierni Sowa „od kuchni” 😊.

Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Uczniów wszystkich klas i kierunków kształcenia do udziału w konkursie cukierniczym, laureaci będą mieli okazję uczestnictwa w wyjątkowych warsztatach cukierniczych organizowanych jesienią br. w naszej siedzibie w Bydgoszczy (planowany termin warsztatów 08.10.2024r.).

Więcej informacji o konkursie już niebawem na naszej stronie internetowej: https://www.cukierniasowa.pl/ogolnopolski-konkurs-uczniowski-2024

W razie jakichkolwiek pytań i zgłoszeń – zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.