Właśnie ukazał się pierwszy numer czasopisma „Prawo i Psychologia: Młoda Perspektywa”, a w nim… artykuły uczennic naszego LO! Autorkami są: Agata Misztal, Wiktoria Król, Zuzanna Lewandowska, Amelia Wierzchoń, Alina Luzhetska, Zuzanna Zielińska, Jagoda Golema i Oliwia Opoka z klasy 2B oraz Zuzanna Boryca z klasy 3A.

W ubiegłym roku szkolnym Fundacja Hominium Et Lex objęła patronatem obecną klasę 2B LO (rozszerzenie: język angielski, wiedza o społeczeństwie). Udział uczniów w tworzeniu czasopisma to jedna z form naszej współpracy.

Pragniemy skierować serdeczne podziękowania do mec. Igi Lalak, prezes Fundacji, za inspirujące pomysły i merytoryczne wsparcie okazane autorkom podczas realizacji projektu.

Artykuły dostępne są na stronie mlodaperspektywa.pl

Zachęcamy do lektury!